ZİYARETÇİ DEFTERİ

Sizde Yorum Yapın
özdemir ticaret
abdullah yasar özdemir; özdemir ticaret

ah karabük ah düşte bağlantı yapahh:D

oy oy
kozan inşaat
hüseyin adem; kozan inşaat

90/10 kalite mart sonu 22.000m/ton 470 usd/mt baglanti yapildigi duyumunu aldim. Hayirli olsun

oy oy
Çetinmert İnşaat LTD.ŞTi
Özgür ÇETİN; Çetinmert İnşaat LTD.ŞTi

Türk kütüğünün artan ihracat fiyatları kabul görmüyor. "BOŞ BİR ÇUVALIN DİK DURMASI ZORDUR".Talep yoksa bu demirde çok bir hareket olmaz.

oy oy
bimar
nazmi bağış; bimar

arz talep denilen bir şey var onu takip edin bence alpay bir konuda haklı

oy oy
yalçın dç aş
huseyin yalçın; yalçın dç aş

iki gun sevkiyat olmasın kardan dolayı hemen yazmaya başlıyorsunuz yok düşecek bilmem nee nerede sevkiyat yok bugun karabuk ankara adapazarı şu an açık heryer dolar 1765.1320 iken siz ve sizin gibilerin lafına baksaydık şu an elimizde tesbih önümüzde tavla oturuyor olurduk.bilmiyorsan susacaksın konuşacaksan bileceksin sallamayla olmuyor bu işler.

oy oy
coşkun sanayi ltd şti
adnan gokalp; coşkun sanayi ltd şti

Herkesin burada yorum yapma hakkı var ama lütfen rastgele yanlış yorumlar yapmasın yada yarum yaparken duygusal değil piyasa göstergelerini takip etmeli bende demirin yükseleceği yönünde kanaatindeyim durgunluk aşırı kış şartlarından dolayı havalar az toparlansın ben 1500 seviyelerini geçeceğini düşünüyorum

oy oy
kozan inşaat
hüseyin adem; kozan inşaat

Yurt disi yapilan hurda baglantilari dikey yonde . 80/20 hms1/2 465 $ dolardan baglanti yapan fabrikalar var . Kimse dususten 1000 tl/ton demir fiyatindan bahsetmesin.

oy oy
senturk mımarlık
abdullah senturk; senturk mımarlık

hüseyin bey elinizdeki verilerle konusun demıssınız ama, sızın de pek bı veri sundugunuzu goremedık sadece 2000 demeyle 2000 olmuyo, ınsanlar mantıklı acıklama yapıyo, hava sartları malum talep yok dolar dususte ama demır artıyo,ben de bu artısların yapay oldugu kanatındeyım,demır dusecek.

oy oy
yalçın dç aş
huseyin yalçın; yalçın dç aş

albay bey demir zaten 1 haftadır satılmıyor yağış olduğu için.düştümü.1300 lerden 1450 oldu düşecek diyorsunuz yarın bır gun 1550 olur sonra düşerse ben dedim dersiniz.insanları yanlış şeyler konuşarak konuşmayın demirin 1000 tl olması yani hakkı bu demişsiniz yaa neye dayanarak konuştunuz bunu.ortaya laf atan varsa artması yada düşmesi için elibdeki verileri sunarak konuşabilir.bende yazayım o zaman demir 2000 tl oldumuu.

oy oy
çorum
alpay gözübüyük; çorum

ülkede yağış var dolarda düşüyor talep azalsın fabrikların arzı çoğalsın demir nasl düşüyor bakın görün ey demir tüketicileri inşşat yaptıran yap-satcılar mutehaitler gelin bir hafta demir almayın bakın demir nasl merdiven iner gibi inecek başbakan bile diyor demirin hakkı tonu bin tl kolay gelsin çorum dan alpay gözübüyük genc girişimci alpay inşaat yaş 25

oy oy
Doğan Demir
Özcan DOĞAN; Doğan Demir

Slm, ya ne sinerjisi neyden bahsediyorsunuz demir yükseldi gitti halen kendi menfaatleriniz için almayın diyorsunuz, 5 mart da yakın o zaman yine yorumunuzu bekliyorum inşallah, hayır böyle yersiz yorumlarla milletin kazancına mani oluyorsunuz. Hayırlı işler dilerim

oy oy
coşkun sanayi ltd şti
adnan gokalp; coşkun sanayi ltd şti

beş marta kadar düşmesi konusunda 1 tane sebep gösterebilirmisiniz

oy oy
çorum
alpay gözübüyük; çorum

selamunaleykum arkadaşlar demir şöyle böyle yukselecek alın diyenlere sözüm var piyasada sinerji yaratmaya çalışmayın demirrrr düşecek arkadaslar bes martta kadar almayın demir düşeccek bes marta kadar almayın

oy oy
güloglu inş
hikmet gül; güloglu inş

Arkadaşlar kimseye engel olmayalım ben 1.380tlden aldım düşmeyecek alın.

oy oy
coşkun sanayi ltd şti
adnan gokalp; coşkun sanayi ltd şti

arkadaşlar rüyadan uyanın yada yanlış yorum yapmayın lütfen karabük 1460 fiyat açtı siz 1400 lerden bahsediyorsunuz

oy oy
osmanoğlu DÇ
osman osmanoğlu; osmanoğlu DÇ

HAYIRLI KAZANÇLAR HERKESE..DEMİR FİYATLARININ BU GÜNLERDE DALGALANMASI ÇELİKCİLERİN SABIRSIZLIĞINDAN KAYNAKLANIYOR..BEKLEYİN KARDEŞİM NİSAN AYI GELSIN YOLLAR AÇILSIN,İHRACATT BAŞLASIN BİRAZ KIPIRTI OLSUN YAA..YAZIK GÜNAH KÜÇÜK ESNAFA..1480 DEN DEMİRİ GAZLA SATIYORSUNUZ,İSRAİLE İHRACAT OLDU,MISIRA İHRACAT OLDU ŞUDUR BUDUR DERKEN GAZI VERIYORSUNUZ PİYASAYA,KENDİ ÇIKARLARINIZI DÜŞÜNMEYİN,DEMİRİ SATTIĞINIZ TÜCCARIDA DÜŞÜNÜN..

oy oy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18