ZİYARETÇİ DEFTERİ

Sizde Yorum Yapın
eser demir
akif gülbahar; eser demir

ABD çıkışlı 80:20 hurda 10$ düşüşle 455$/ton Türkiye teslimi. Hurda fiyatlarının Şubat ayında biraz daha yumuşaması bekleniyor. Ocak ortası Avrupa çıkışlı 70:30 bir hurda siparişinin 419$ dan alındığı duyumlar arasında.

oy oy
KRİTER İNŞAAT
Bekir TAŞDEMİR; KRİTER İNŞAAT

Bugüne kadar dolardaki artı hareketleri anında fiyatlara yansıtan üreticiler, acaba bu ani kur düşüklüğünü hiç beklemiyorlar mıydı?Bence bu kadar ani şekilde beklemiyorlardı.Doların hareketini FED Başkanı'nın açıklamaları belirlemiş durumda.Böylece dolarda değer artışı durdurulmuş oldu.2014 yılına kadar sıfıra yakın faiz artış politikası izleyeceklerini söyledi ve dolar sert düştü.Bakalım bizdeki demir fiyatları nasıl düşüş gösterecek?Sert mi yoksa hiç mi!Üreticiler bu saatten sonra kendilerine dolar kuru dışında farklı bir bahane bulmaları lazım fiyat arttırmaları için!!!Avrupa giderek resesyona yaklaşıyor!!!Ben halen fiyatların suni şekilde yükseldiğini ve düşeceğini söylüyorum.Beklemede kalalım diyorum.

oy oy
alaydın yapı
hakan kutlu; alaydın yapı

Türkiye’de kıta Avrupası çıkışlı hurda bağlantısı.Güney Avrupa hurda fiyatları istikrarlı. Hyundai yerel inşaat demiri ve profil fiyatlarını artırmayı planlıyor.Dünya Fiyat artışı beklentisi güçlendi - TSI

oy oy
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18